Stmívání - Grafický román (1.díl)

23. listopadu 2013 v 11:04 | Sabi |  Recenze
Název : Stmívání - Grafický román ( 1.díl )
Autor : Stephenie Mayer
Ilustrace : Young Kim
Překlad : Petra Babuláková
Rok vydání : 2010
Počet stran : 224

O knize :
Tato kniha je zjednodušeným podáním románu Stmívání. Text v ní použitý je totožný s textem Stmívání, akorát je zasazen do bublinek s obrázky - prostě komiks. Kniha není nijak definitivně zakončená, pokračuje druhým dílem.

Anotace:
Isabella Swanová se přestěhuje do pochmurného městečka Forks, kde se seznámí s tajemným, přitažlivým Edwardem Cullenem a její život se obrátí vzhůru nohama. Se svou alabastrovou pletí, zlatýma očima, nádherným hlasem a podivuhodnými schopnostmi je Edward Cullen neodolatelný, ale i nevyzpytatelný. Až doposud se mu dařilo tajit, kým doopravdy je, jenže Bella je rozhodnutá jeho temné tajemství odhalit..
Můj názor na knihu :
Kniha pro mě byla příjemným zpestřením. Znovu jsem si připomněla dokonalý a strhující příběh upírské rodiny Cullenů. Líbí se mi, že jsou v ní originální texty z románu Stmívání. Myslím si, že kniha může být skvělou kompenzací za skutečný román pro ty, kteří nemají ke čtení tak blízko, jako já, ale které příběh Edwarda a Belly stále zajímá. V žádném případě knihu nenahrazuje v plném rozsahu. A jak už jsem uvedla výše - jedná se pouze o první díl a myslím si, že člověk, který nemá přečtené Stmívání, ale chtěl by si přečíst tuhle knihu aniž by četl pokračování, by byl o dost ochuzen. Kniha je nádherná, a musím podotknout, že kresby Young Kima jsou opravdu úžasné! Tato kniha, díky tomu, že jde o komix, je přečtená ani ne do půl hodinky a vezte, že o nic z originálu nepřijdete! na své si v tomhle případě přijdou každopádně i milovníci a milovnice manga :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama